رتبه اول گوگل جای هرکسی نیست! با راهکارهای تلاش نت پیشرو باشید

تلاش نت چگونه رتبه میسازد؟

ساخت استراتژی سئو به طور موثر و حرفه ای

آنالیز دقیق سایت

رتبه رقبا

_

با آنالیز سایت شما می خواهیم بدانیم چه اقداماتی را در داخل و بیرون از وبسایت می بایست انجام دهیم تا وبسایت بهترین کارایی را در موتورهای جستجو داشته باشد.

قیمت‌ منصفانه

کیفیت بالا

_

سئو قیمت ثابتی ندارد و تحت شرایط مختلف قیمت‌ متفاوتی خواهد داشت. اما عمده ترین عامل تاثیرگذار در هزینه بهینه سازی سایت، نوع قرارداد شما با تلاش نت است.

سئو و تولیدمحتوا

شروعی تازه

_

با گسترش کسب و کار آنلاین حضور در صفحه اول گوگل در افزایش فروش شما تاثیرگذار است. تولید محتوای مناسب جهت بسترسازی برای اقدامات بعد نیاز است.

تهیه گزارشات

حرفه ای و شفاف

_

در گزارش سئو می‌توانید از روند فعالیت‌های انجام‌ گرفته و بازخوردهای آن اطلاعاتی بیابید. برای به دست آوردن روند رشد سئو به گزارش کامل و شفاف نیاز است.

قدم به قدم با سئو و بهینه سازی سایت

خدمات تلاش نت جهت سئو، بهینه سازی و توسعه سایت، شامل مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم، آنالیز دقیق سایت شما و رقبای شما، اجرای متدهای لازم بابت طراحی جهت سئوپذیری سایت، اجرای خاصیت ریسپانسیو یا واکنشگرایی برای سایت، تامین امنیت و سرعت سایت، انجام عملیات Onpage seo و Offpage seo، و در نهایت گزارش دقیق نتایج بهینه سازی در طول انجام پروژه سئو می باشد.

تولیدمحتوای اختصاصی برروی سایت

هر گاه کلمه‌ ای را در گوگل جستجو می‌ کنید با فهرستی از نتایج مواجه می‌ شوید؛ که در واقع با تعداد زیادی محتوا مواجه شده‌اید. این محتوا در قالب های مختلف متنی، صوتی و تصویری بنابر شاخه کسب و کار سایت و نیاز مخاطب ارائه می‌ شود. سفارشی سازی محتوای سایت از نظر بهینه سازی موتور جستجو یا همان seo اهمیت دارد. اگر محتوایی ویژه برای سایت خودتان تهیه نکنید؛ موتور جستجوی گوگل هیچ امتیازی به آن نمی‌ دهد. پس رتبه‌ بندی سایت هم بهبود نمی‌ یابد.

تبلیغات گوگل Adwords چقدر کمک کننده است؟

نمایش جستجویی که معمولاً همراه با کلمه Ad در نتایج ظاهر می‌ شود همان ادورز یا تبلیغات گوگل است. به طورکلی سرویس ادورز به این صورت است که ابتدا شما اکانت گوگل ادورز خود را شارژ کرده و سپس کمپین‌ های تبلیغاتی خود را ایجاد می کنید و عبارات کلیدی تبلیغاتتان (کلماتی که با جستجوی آن‌ ها تبلیغ شما نمایش داده می‌شود) را تعیین می‌ کنید. هرگاه کاربری کلمات کلیدی مرتبط با تبلیغات شما را جستجو کند و تبلیغات شما شرایط لازم برای نمایش را کسب کند، لینک سایت شما برای او نمایش داده می‌ شود. درصورتی‌ که کاربر روی لینک کلیک کند و وارد سایت شما شود، هزینه‌ ای بابت کلیک صورت گرفته از اعتبار شما در گوگل ادورز کم می‌ شود.

سرچ کن و نمونه پروژه های سئو تلاش نت رو ببین!

با گوگل دوست شو تا به سایتت امتیاز بده

پروژه سئو سایت آقای دکتر ناصرمقدسی متخصص مغز و اعصاب

_

طی ۶ ماه گذشته سایت جناب دکتر ناصر مقدسی در کلمات موجود در محتوا حدود ۲۴۴.۰۰۰ هزار بار در نتایج گوگل نمایش داده شده است، که در این بازه زمانی ورودی ها و لینک های سایت جناب دکتر ناصر مقدسی رشد صعودی بسیاری داشته است. از مهمترین عبارات این پروژه درمان ام اس” و “درمان التهاب عصب چشم” می باشد.

پروژه سئو سایت آقای دکتر ناصرمقدسی متخصص مغز و اعصاب

_

طی ۶ ماه گذشته سایت جناب دکتر ناصر مقدسی در کلمات موجود در محتوا حدود ۲۴۴.۰۰۰ هزار بار در نتایج گوگل نمایش داده شده است، که در این بازه زمانی ورودی ها و لینک های سایت جناب دکتر ناصر مقدسی رشد صعودی بسیاری داشته است. از مهمترین عبارات این پروژه درمان ام اس” و “درمان التهاب عصب چشم” می باشد.

پروژه سئو سایت آقای دکتر علی بخشی جراح سرطان تیروئید و پستان

_

طی ۶ ماه گذشته سایت جناب دکترعلی بخشی در کلمات موجود در محتوا حدود ۴۷۲.۰۰۰ هزار بار در نتایج گوگل نمایش داده شده است، که در این بازه زمانی ورودی ها و لینک های سایت جناب دکتر علی بخشی رشد صعودی بسیاری داشته است. از مهمترین عبارات این پروژه جراح تیروئید” و “جراح سرطان سینه” می باشد.

پروژه سئو سایت مرکز تخصصی طب کار برزویه

_

طی ۶ ماه گذشته سایت مرکز تخصصی برزویه در کلمات موجود در محتوا حدود ۵.۱۹۰.۰۰۰ میلیون بار در نتایج گوگل نمایش داده شده است، که در این بازه زمانی ورودی ها و لینک های سایت مرکز تخصصی برزویه رشد صعودی بسیاری داشته است. از مهمترین عبارات این پروژه طب کار” و “معاینات بدو استخدام” می باشد.

پروژه سئو سایت مرکز تخصصی طب کار برزویه

_

طی ۶ ماه گذشته سایت مرکز تخصصی برزویه در کلمات موجود در محتوا حدود ۵.۱۹۰.۰۰۰ میلیون بار در نتایج گوگل نمایش داده شده است، که در این بازه زمانی ورودی ها و لینک های سایت مرکز تخصصی برزویه رشد صعودی بسیاری داشته است. از مهمترین عبارات این پروژه طب کار” و “معاینات بدو استخدام” می باشد.

پروژه سئو سایت تجهیزات آزمایشگاهی شناساپرتوژن

_

طی ۶ ماه گذشته سایت شرکت شناساپرتوژن در کلمات موجود در محتوا حدود ۱۰۲.۰۰۰ هزار بار در نتایج گوگل نمایش داده شده است، که در این بازه زمانی ورودی ها و لینک های سایت شرکت شناساپرتوژن رشد صعودی بسیاری داشته است. از مهمترین عبارات این پروژه “خرید دستگاه جذب اتمیو “دستگاه آنالیز فلزات” می باشد.

تمام چیزی که سئوی سایت نیاز دارد

تکنیک های سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کمترین زمان ممکن

مشاوره رایگان

رونق کسب و کار آنلاین

در زمینه های طراحی تکنیکال سایت، سئو داخلی، سئو خارجی، سئو محتوایی و تدوین استراتژی سئو

کلمات کلیدی

رتبه گرفتن در کلیدواژه ها

معیار انتخاب کلمات کلیدی براساس حوزه کاری، مفاهیم مورد نظر کاربران و تعداد دفعات جستجوی کلمات است

بهینه سازی و سئو

سئو داخلی و سئو خارجی

بهینه سازی زیر ساخت سایت و صفحات سایت و بعد از آن گرفتن لینک های با ارزش برای افزایش قدرت دامنه

آنالیز وبسایت

سایت شما، سایت رقبا

با استفاده از برترین ابزارهای سئو، سایت شما و رقبایتان را آنالیز نموده تا بتوانیم بهترین استراتژی سئو را بچینیم

طراحی براساس متدها

طراحی سایت، مهمترین مرحله

طراحی صفر تا صد سایت شخصی، شرکتی، پزشکی و فروشگاهی براساس استانداردهای سئو

ممیزی فنی

رفع خطاها، تضمین امنیت

خطاهای فنی و محتوایی سایت باعث می شود پیشرفت سئو بسیار کند شود. ما خطاهای مهم سایت را رفع می کنیم

آنچه تلاش نت را متمایز میکند

99%

تجزیه و تحلیل دقیق و مستمر

93%

استانداردسازی براساس متدهای روز

95%

تولید و مدیریت محتوای سازماندهی شده

89%

توسعه و نشر در فضای مجازی

98%

نتیجه گیری و رسیدن به هدف (Success)

پکیج های خدماتی ضروری و به صرفه تلاش نت

سرعت، کیفیت و امنیت حق وبسایت اینترنتی شماست

پکیج فول اسپید Full Speed

250 تومان

با نصب و راه اندازی این سرویس سایت شما به بیشترین سرعت ممکن رسیده و تمامی مشکلات سایت بررسی و حل خواهد شد. قابل راه اندازی برروی سایت های وردپرسی

پکیج Google Jump Start

350 تومان

با استفاده از این پکیج سایت خود را به گوگل با استفاده از استانداردهای خاص تلاش نت معرفی کنید و از گوگل رنک بگیرید. قابل ارائه برای تمامی سایت ها

پکیج ویروس کشی Virus Cleaner

600 تومان

رفع مشکل هک شدن سایت با جدیدترین متدهای رفع هک سایت بدون بازگشت و رفع تمامی مشکلات پیش آمده. قابل راه اندازی برروی سایت های وردپرسی

پکیج تضمین امنیت Security

250 تومان

با نصب این پکیج سایت شما به بالاترین حد امنیت از لحاظ وردپرسی و هاست رسیده و امکان هک شدن آن از بین می رود. قابل راه اندازی برروی سایت های وردپرسی

معرفی پکیج گوگل جامپ استارت

معرفی پکیج افزایش سرعت

معرفی پکیج تضمین امنیت

معرفی پکیج ویروس کشی

پاسخ به سوالات متداول سئو و بهینه سازی

هدف ما انتقال دانش و آگاهی بخشی شماست

سئو چیست؟

سئو فرایند بهینه سازی وبسایت با هدف بهبود رتبه در نتایج جستجوی گوگل و کسب ترافیک بیشتر است. سئو فرایند ارگانیکی است که برروی سایت اعمال شده و برروی موتورهای جستجو متمرکز می باشد. سئو یک استراتژی بازاریابی ضروری برای وبسایت می باشد که هر روز درحال رشد و ارتقاست. از مباحث مهم سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سئو داخلی (Onpage seo) و سئو خارجی (Offpage seo)
  • مسائل تکنیکال
  • عبارات کلیدی
  • محتوای اختصاصی
برای اینکه سایتم تو صفحه اول گوگل قرار بگیره، چقدر باید هزینه کنم؟

سئو قیمت ثابتی ندارد و تحت شرایط مختلف قیمت‌ متفاوتی خواهد داشت. اما عمده ترین عامل تاثیرگذار در هزینه بهینه سازی سایت، نوع قرارداد سایت شما با تلاش نت می باشد که براورد هزینه پس از بررسی و آنالیز دقیق خدمت شما اعلام می گردد.

مشاهده نتایج حاصل از سئو چه مقدار زمان نیاز دارد؟

فاکتورهای زیادی در رتبه وب سایت وجود دارند که در برخی از آنها شما قادر به کنترل و مدیریت آنها نیستید. از جمله فاکتورهای سئو می توان به قدمت دامنه، رعایت اصول سئوی داخلی، کیفیت محتوا، بروزرسانی محتوا، کیفیت و تعداد بک لینک ها، میزان رقابت، سختی کلمات کلیدی و… اشاره کرد. لازم به ذکر است برخی از این فاکتورها به طور کامل قابل مدیریت توسط ما نیستند.

بنابراین اگر با وجود تمام تلاش ها، رتبه وبسایت شما تغییری نکرد، بهتر است که صبر کرده تا نتایج حاصل از تلاش هایمان بالاخره دیده شود.

 

کلمه کلیدی چیست، چگونه بهترین عبارات را انتخاب کنم؟

راه های مختلفی برای یافتن کلمات کلیدی وجود دارد. اولین کار شما این است که کلمات کلیدی اولیه را باتوجه به کسب و کارتان بیابید، منظور عباراتی هستند که از آنها به عنوان پله ای برای یافتن کلمات کلیدی بیشتر استفاده می کنید. عباراتتان را برایمان بفرستید، ما کلمات کلیدی بهتر و کاربردی تر رو بهتون پیشنهاد میدهیم.

سفارش تولیدمحتوای اختصاصی دارم، باید از کجا شروع کنم؟

محتوا مهمترین بخش از دنیای دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌ شود. محتوا به افزایش اعتبار برند شما کمک کرده و همچنین لازمه سایر تکنیک‌ های بازاریابی محسوب می‌ شود. درواقع محتوا موجب ارتقا کسب‌ و کار آنلاین شده و برای جلب‌ توجه مشتریان و کاربران بسیار ضروری است.

 

آیا برای افزایش رتبه می توانم خودم اقدام به خرید بک لینک کنم؟

شاید شما با این کار افزایش رتبه موقتی را مشاهده کنید، اما از دید گوگل بک لینک هایی تاثیر گذار هستند که به صورت طبیعی و تنها با هدف ایجاد ارتباط بین محتواهای مشابه ایجاد شده باشند. پس بهتر است کار را به کارشناسان سئو بسپارید.

آیا نیاز است حتما از سرویس ادورز برای سایتم استفاده کنم؟

اگر سایت نوپایی دارید که می خواهید سریع مشتری جذب کنید و مایلید هزینه زیادی صرف این امر کنید و یا می خواهید به سئو انجام شده برروی سایتتون کمک کنید و مشتریان بیشتری را سمت سایت خود روانه کنید بهترین گزینه ادورز است. بهتره در بازه زمانی مشخصی به طور مثال فروش فوق‌ العاده یا تخفیف های مناسبتی این کار رو انجام بدید.

مشتریان ما عاشق ما هستند، ببینید چرا

نتیجه بیش از ۱۳ سال تجربه در حوزه فناوری اطلاعات

لینک اول بودن خیلی خوبه اما تجربه ی همکاری با اعضای تیم حرفه ای تلاش نت که بهترین مشاوره ها را میدهند خیلی ارزشمند است و قطعا برای رسیدن به نتیجه مطلوب ما از تلاش دست نمیکشند.

آقای فلاحمرکز تخصصی برزویه طب کار

ساختن اعتماد و جلب آن هنری است که تنها از تیم تلاش نت میتونیم انتظار داشته باشیم، ارائه گزارش های منظم و دقیق وجه تمایز این گروه است.

آقای دکتر علی بخشی

اولویت هر پروژه درک اینه که مشتری چه چیزی لازم داره و تیم تلاش نت با درک درست این اولویت به سرعت داره در مسیر رضایت بیماران من پیش میره.

خانم دکتر میرزایی مقدم

بازخورد بسیار خوبی از سایت دارم سئو انجام شده بسیار رضایت بخش بوده. مشاوره های کاربردی سئو و بهینه سازی یک تیم حرفه ای را نمیشه نادیده گرفت، پاسخگویی و مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز دوستانی است که در تلاش نت هستند.

آقای دکتر ناصرمقدسی

خدماتی که تا به حال از تلاش نت داشتم طراحی سایت، تولیدمحتوای پزشکی و سئو سایت بوده. در حوزه پزشکی به صورت کاملا تخصصی هستید و در این زمینه می درخشید.

آقای دکتر سلطانی

امروز تولیدات ما بین رقبا جایگاه خود را پیدا کرده است. به همکاران خود در این حوزه پیشنهاد میدهم به سمت کسب و کار آنلاین بروند.

آقای مهندس احمدیشرکت رادکو

چند سالیست که با اعتماد به مجموعه تلاش نت توانسته ام در زمینه محصولات خودمان رتبه یک گوگل را کسب کنم.

آقای مهندس صمدیشرکت تجهیزات آزمایشگاهی آراتجهیز

Web Design

Branding &

Web Design

& Branding

اگر به اندازه کافی دانش طراحی سایت ندارید و به دنبال طراحی حرفه ای سایت شخصی، شرکتی، پزشکی و فروشگاهی هستید، تلاش نت در این راه به شما کمک خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر و درخواست طراحی سایت، برندسازی و اینستاگرام، طراحی لوگو و بنر، طراحی ست سازمانی و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ با تلاش نت همراه باشید و با نمونه کارهای ما، مشتریان ما و میزان توانمندی ما آشنا شوید.

مشاوره رایگان صفر تا صد سئو و تحلیل وبسایت شما

فقط کافیست نام و شماره تماستان را در فرم سئو برای ما بفرستید تا به صورت رایگان به شما مشاوره دهیم.

مشاوره رایگان صفر تا صد سئو و تحلیل وبسایت شما

فقط کافیست نام و شماره تماستان را در فرم سئو برای ما بفرستید تا به صورت رایگان به شما مشاوره دهیم.

رتبه سازینمونه کارپکیج هافرم سئو